HAKKIMIZDA

İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan UZDAL İNŞAAT firması yaklaşık yarım asırlık bir tecrübe ve deneyime sahiptir. 1990'li yıllarda DalYapı adı altında faaliyetlerine başlayan firmamız dinamik ve yenilikçi bir yapılanmanın da beraberinde kurucumuz Üzeyir DAL'ın yönetiminde Uzdal İnşaat Firması adını alarak sektörde var olmaya devam etmiştir

Kurulduğu yıllarda dönemin ihtiyaçlarına uygun konut projeleri, peyzaj düzenlemeleri, aşt yapı, onarım, restorasyon ve güçlendirme alanlarında faaliyet gösteren firmamız, ilerleyen yıllarda konuttaki başarısını tecrübeli ve gelişen ekibi ile okul, otel, işyeri, fabrika, endüstriyel yapı ve tesis inşaatları başta olmak üzere birçok alanda göstermiştir.

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileriye gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Misyonumuz & Vizyonumuz
Yapı inşaası gibi kalıcı değerler üretme sorumluluğunun bilincinde olan firmamız kurulduğu ilk günden bu yana güven inşaa etmeyi kendine ilke edinmiş, kalite ve estetiği de güven yapı taşları üzerine oturtmayı başarmıştır. Her geçen gün büyüyen kadrosuyla ve değişmeyen kalite anlayışıyla kurulduğu günde bu yana sayısız projelere imza atmıştır.
Değerlerimiz

UZDAL İNŞAAT geçmişten günümüze tüm faaliyetlerinde,

- Uzman, yenilikçi ve lider ruhlu,

- İnsan ve çevreye saygılı,

- Estetik ve tekniği buluşturan,

- İş sağlığı ve güvenliğine duyarlı olmayı kendine amaç edinmiş ve bu değerlere bağlı kalmıştır.

Şirketimizin Amaç ve Konuları için tıklayın